טיפוח אורגני וטבעי

טיפוח אורגני -בעידן המתפתח של ימינו, המודעות לסביבה ולבריאות שלנו גבוהה מאי פעם. יותר ויותר אנשים היום מקפידים לבדוק אם המוצרים שהם רוכשים הינם אקולוגיים, אורגנים ובריאים, היום ניתן לאומר בפה מלא כי לא מדובר בקבוצות מיעוט בחברה כי אם בזרם תודעתי הכובש וסוחף אחריו בהתלהבות מעריצים רבים ומתמידים.

כחלק מהבחירה לרכוש מוצרים אשר בריאים יותר לגוף ולנפש, ההולכים יד ביד עם הסביבה ולא פוגעים בה, קיימת העדפה ברורה לעשות שימוש במוצרים מתכלים, לצרוך אוכל נקי מהדברה וחומרים מזיקים אחרים, ולצמצם את ההשפעות השליליות המתלוות לקדמה ולהתפתחות הבלתי נדלית שהיא מנת חלקה של הגלובליזציה כיום ועולמנו הפרטי כאנשים בחברה.

כחלק בלתי נפרד ואולי אף החשוב מכל, נמצאת הדאגה והטיפוח של גופנו. אנו צורכים מוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה על בסיס יום יומי לשם טיפוח ,שמירה והזנת עור גופנו.

סבון אורגני

השימוש במוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה הינו רצוי ומיטיב באופן רגיל להנאה מקסימלית ממראנו ולשמירה על איכויות העור לטווח ארוך תוך הימנעות וצמצום סימני זקנה ועור עייף, חסר גמישות וברק. אך יותר מתמיד חיוני והכרחי היום לטפח את עור גופנו;

השינויים האקלימיים הרבים, שמשמעם קרני שמש פוגעניות והרסניות, המפגעים הסביבתיים ובראשם זיהום האוויר אשר רודף אותנו באשר נלך, וכמובן, אורך החיים המודרני אשר דורש מאיתנו רמת פעילות גבוהה למשך שעות רבות בשילוב הרגלי תזונה גרועים ואיכויות תזונתיות הולכות ופוחתות הקיימות במזון שאנו צורכים, תוך מיעוט זמן ההשקעה בטיפוח והזנת העור, כולם יחד מובילים למסקנה בלתי נמנעת כי העור שלנו אינו בריא, אינו ממצה את פוטנציאל היופי הטבעי הטמון בו ולמצער, אף סובל מבעיות שונות כמו יובש, ירידה בגמישות העור ובקצב התחדשותו, חוסר אחידות בגוון ומגע מחוספס, כל זאת מעבר לשינויים הטבעיים החלים בעור ומשנים את מראהו ככל שאנו מתבגרים.

אם לא די בזאת, הרי שתרבות האינסטנט שמסרבת לרדת מהכותרות הפכה אופנתית ועימה גם הביטוי של קיצור הליכים ופתרון בעיות בדרך הקלה אשר איננה מותאמת לאיכויות העור האישיות שלנו ולא מסוגלת להבטיח תוצאות לטווח ארוך, שהרי אין בצידה שינוי אמיתי של הרגלים שגויים.

שמן אורגני

אז מה עושים?

כמו בכל פתרון של בעיה מתמטית סבוכה, גם כאן יש לזהות את המשתנים ולחשוף אותם עד שנגיע לתוצאה הנכונה – כשאנו מורחים ומספיגים את עורנו בקרמים וסרומים העשויים כימיקליים, חומרי שימור ומעט מדי חומרים פעילים, אנו לא בדרך הנכונה. לרוב, גם ליחוח יום יומי של העור אינו מיטיב עימו כשהקרם מכיל חומרים שפוגעים באיכויות העור וסותמים את הנקבוביות מותרים לכלוך והרס פנימיים בתוך התאים, מבלי לאפשר לעור להשתקם ולהתחדש באופן טבעי.

היום כבר ברור, ולמעשה משכבר הימים ידוע שהטבע ביכולתו לספק לנו את כל החומרים והאיכויות האולטימטיביים בתחום הטיפוח. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והמרשימה הקיימת כיום בתחום הקוסמטיקה ניתן למצות את סודות הטבע ולהשיג את שיא הטוהר והשפע בכף ידינו מבלי לעמעם את טיבו ולדלל אותו בחומרים מלאכותיים שונים ומזיקים.

Select your currency
ILS שקל ישראלי חדש