קומפלקס HL-PAS

מראשית דרכה, התמקדה בריאה בחקר רכיבים טבעיים והשפעותיהם על העור. העיסוק המתמיד בחומרים פעילים עוצמתיים שמקורם באוצרות ומנגנוני הטבע תוך פיתוח טכנולוגיות עתידניות פורצות דרך, הוביל לגילויים של רכיבי מפתח בעלי השפעה בלתי רגילה לשיפור מרקם, בריאות ומראה העור. ואולם, דבר לא הכין את הקרקע לגילוי המהפכני שפרץ את גבולות הדימיון ותוצאותיו היכו את כל התחזיות – תוצר סינרגיה ביו-מימטית פורצת דרך שנתהווה במעבדות בריאה בשם קומפלקס HL-PAS

האתגר

עד היום, הצליחו טיפולים קוסמטיים להשיג שינוי במראה ומרקם העור רק בדרך של טיפולים פולשניים או בשימוש ברכיבים כימיים שמסיבים לעור נזק לאורך טווח. מוצרי טיפוח נפוצים מבטיחים טיפול בסממני ההזדקנות אך בפועל לא מנפקים תוצאות מורגשות, או משיגים הטבה מינימלית רק לאחר זמן רב. אחת הבעיות היא שרק מעט מאד חומרי הזנה קוסמטיים מסוגלים להיספג לתוך העור באופן מלא, ולהשפיע על איכות ובריאות העור לאורך טווח. הסיבה העיקרית לכך הינה שגודלן של המולקולות בחומרי ההזנה הנפוצים לא איפשר להן לחדור את שכבות העור, ועל כן תוצאות תמיד היו מוגבלות. בנוסף, כל רכיב מעניק טיפול ממוקד בסממן מסוים ולא הושגה עדיין פורמולה מקיפה שמסוגלת להביא לשיפור משמעותי בכל המדדים הקשורים בהזדקנות העור.

היעד
BriAA משנה את חוקי המשחק ומאפשרת שינוי של ממש בתכונות העור כבר מהשימוש הראשון במוצרים, ומבטיחה הטבה ניכרת לעין לאורך טווח בשימוש עקבי ומתמשך. BriAA קראה תיגר על הסטטוס קוו במאמץ להצליח להביא לשינוי של ממש בהרכב, איכות ומראה העור ולהשיב את זוהר הנעורים לעור גמיש, מוצק ובריא.

BriAA יצאה לקרב נגד הזדקנות העור כשברשותה נשק סודי עתידני שמטה את המערכה לטובת המדע, רותם את מנגנוני הטבע עצמם לצורך השגת יתרון ומנצח את המלחמה בנוק אאוט מרשים.

ההבראה המואצת של העור הפגוע היוותה מקור השראה מהפכני שהוביל לתוצאות במחקר מתקדם בו הופקו פפטידים מזעריים המורכבים מרצף של חומצות אמינו בטכנולוגיה עתידנית, המסוגלים לחדור לעומק הדרמיס, לאותת לתאים במטריקס ולחולל את אותה פעילות סינרגית המבורכת והרצויה בעור הבוגר- שיקום והאצת ההתחדשות וייצור מוגבר של סיבי האלסטין, הקולגן, החומצה היילרונית ועוד.

הפפטידים מעכבים יצירת קמטים ומשפרים קמטוטים קיימים. יעילותם נבדקה והוכחה במחקרים קליניים שהציגו תוצאות מדהימות בהצערת העור והחייאתו האפקטיבית.

ביו-מימטיקה

תמציתה להבין לעומק את מנגנוני הבריאה סביבנו וליישמם בכל תחומי החיים למציאת פתרונות שהם מקור היצר ההישרדותי והבראשיתי.

נקודת המוצא היא שהאבולוציה בטבע מגיעה לידי שלמות כשכל ייצור מתאים לסביבתו, כל מנגנון מעניק פתרון מושלם לצורך. למשל מבנה הציפור לתעופה, הקקטוס לתנאי מחייתו וכו'. רתימת המנגנונים בטבע לטובת האנושות אינה חדשה, ואולם הגישה שדוגלת בהחלתם בתחומים לחלוטין שונים היא מהפכנית.

אחד המחקרים המוקדמים והמתועדים ביותר בגישת הביו מימטיקה היא עבודתו של לאונרדו דה וינצ'י על תעופה מלאכותית. מאז חלה התפתחות טכנולוגית משמעותית המאפשרת לבחון וללמוד לעומק מנגנונים טבעיים, מבנים מיקרוסקופיים ומולקולריים. סודות הבריאה ומורכבותה ניתנים כעת ללמידה וחיקוי לטובת האנושות.

גישת הביו-מימטיקה היא אחת מאבני היסוד בשיטת BriAA, ובהשראתה נבחרו מרכיבי הקומפלקס המהפכניים אשר נועדו ליצור שינוי של ממש במצב העור.

למידת התנהגות הרקמות בזמן שיקום מפצעים, הביאה להבנה חדשה בדבר הסינרגיה שנדרשת להיכנס לפעולה גם בתחום הצערת העור.

ההבראה המואצת של העור היוותה מודל לחיקוי של תהליך ביולוגי מתוחכם, ששימש כבסיס להפקת קומפלקס  *HL-PAS של BriAA.

ההרכב

הקומפלקס הינו סינרגיה עשירה של אותם פפטידים מזעריים בשילוב עם תמציות ושמנים פנטסטיים היוצרים תשלובת רכיבים פיטו דינאמיים להאצת צמיחת אבני הבניין של תאי העור, שיקום הרקמות והשבת זוהר הנעורים.

הצמחים המובחרים שבתרכובת הם בעלי יכולת הישרדותית גבוהה מהרגיל, וכישורי התחדשות וצמיחה פנטסטיים כגון עץ הערבה, עץ השיטה, עץ הזית, צמחי המרווה, הבבונג, הקומפרי והאלוורה, אשר גדלים באזור ארץ ישראל וסביבתה הים תיכונית מזה אלפי שנים ומוכרים לתושבי האזור ובעולם כולו בזכות סגולותיהם והשפעותיהם הרבות והמיטיבות על העור. התרכובת מועשרת ברטינול A וויטמין E בריכוז גבוה ומבטיחה התחדשות אינטנסיבית ועוצמתית לעור הפנים.

אופן הפעולה

הפיתוח הייחודי של BriAA לא רק מצליח לשמר את תכולתם הנדירה של הוויטמינים, המינרלים וחומצות השומן בריכוזים פנטסטיים אלא מצליח לראשונה להחדיר אותם ישירות לדרמיס – רקמת החיבור השולטת על מאפייני העור וקובעת את גמישותו, מוצקותו ויכולתו להימתח ולהראות צעיר.

התשלובת החדשנית והעוצמתית חודרת בהצלחה את שכבת העור בזכות מולקולות הולכה זעירות.

יצירת סינטזה ברקמת החיבור

לפני

אחרי

המולקולות מתחברות לסיבי הקולגן והאלסטין, בהפעלת תהליכים תוך ובין תאיים ומנגנוני התחדשות ושיקום המטריקס. הן מחזקות וממריצות את התחדשותם המהירה של סיבי הקולגן תוך רקימת מבנה גמיש ונוקשה של רשת סיבים צפופה, אשר תורמת לעיבוי האפידרמיס ומתבטאת במראה עור מתוח והפחתה בהיווצרות קמטים חדשים.

התוצאה

ההשפעה על העור דרמטית וניכרת לעין החל מהשימוש הראשון ומתגברת בהתמדה עם כל יום שחולף. בשגרה קבועה, המוצרים עשויים לייתר את הצורך בניתוחי הרמה ומתיחת העור, ולשפר משמעותית את מראה ומרקם העור, טונוס ואחידות ולגרום להצערה בריאותית וקוסמטית של עור הפנים והצוואר.

החדשנות של BriAA בשילוב רכיבי מפתח אקסקלוסיביים מצליחה לראשונה לא רק לעכב את הזדקנות העור אלא לעצור את הסממנים ולשפר את מראה העור באופן ניכר לעין ולאורך טווח. העור הופך חלק ומתוח, הזוהר והחיוניות חוזרים לבלוט ומראה העור הופך צעיר ואחיד במגע רך וחלק.

דיאגרמות המצביעות על עיבוי האפידרמיס וייצור קרטין בעור המגבירים מוצקות ומפחיתים עומק קמטים:

לפני

אחרי

הגדלה של מראה העור לאחר טיפול:

תחילת טיפול

לאחר חודשיים

BriAA מתמקדת ב- 5 מימדים מכריעים למניעה ושיקום עור הפנים:

רכיבי הקומפלקס

החדשנות של BriAA בשילוב רכיבי מפתח אקסקלוסיביים מצליחה לראשונה לא רק לעכב את הזדקנות העור אלא לעצור את הסממנים ולשפר את מראה העור באופן ניכר לעין ולאורך טווח. העור הופך חלק ומתוח, הזוהר והחיוניות חוזרים לבלוט ומראה העור הופך צעיר ואחיד במגע רך וחלק.

ארביקה גאם- שרף עץ השיטה

עץ השיטה, הנקרא גם ACACIA SENEGAL מקורו באפריקה באזורים מדבריים למחצה, גדל גם בדרום הנגב בישראל.

כבר במאה הראשונה לספירה, הוכרה חשיבותה של השיטה כבעלת סגולות רפואיות, ושמה ניתן לה ע"י הרופא והבוטנאי היווני פדניוס דיוסקורידס, על בסיס המילה היוונית akis שפירושה קוץ.

השרף שימש תרופה בימי קדם המוזכרת אף בתלמוד, כאנטי דלקתי ומרפא פצעים. השרף מופק מחיתוכים בקליפת העץ והוא מהווה תערובת של רב-סוכרים וגליקופרוטאינים בצבע שקוף או צהוב בהיר. 

לשרף עץ השיטה השפעה דרמטית על העור הגורמת למתיחה וכווץ הרקמות, שמתבטאת בהחלקת הטקסטורה ויצירת מראה אחיד וחלק בעור הנותר אפקטיבי שעות רבות.

חומצה סליצילית – עץ הערבה

החומצה הסליצילית נקראת על שם עץ הערבה בלטינית SALIX, והיא מצויה בחומר הלבן שבקליפת עץ הערבה. החומצה הסליצילית היא מרכיב מפתח באנטי אייג'ינג בזכות מגוון השפעותיה המבריאות והמצעירות את מראה העור ובפרט יכולתה להאיץ את תהליך התחדשות העור. זהו חומר קרטוליטי – הגורם להשלת שכבת התאים הקיצונית של העור- השכבה הקרנית, מפנה מקום לצמיחה מחודשת ומביא ספיגה טובה יותר של חומרי הזנה איכותיים. החומצה הסליצילית הוכחה במחקרים כמשפרת עובי ומוצקות העור, מסייעת לייצור קולגן ומפחיתה קמטים, חספוס והיפרפגמנטציה בשימוש קבוע. החומצה הסליצלית ממיסה בשמן ולכם חודרת בקלות לעומק הרקמות, מנקה את הנקבוביות מבפנים

ומסלקת שומן עודף ולכלוך מצטבר החומצה היא אנטי דלקתית לא יוצרת גירוי לעור. למעשה, היא אף מפחיתה רגישות בגלל הקומפוזיציה הייחודית שלה הדומה לאספירין הידוע כאנטי אינפלמטורי

אלנטואין – צמח הקומפרי

הקומפרי נמצא בשימוש רפואי מזה מאות בשנים. שורשיו ועליו מכילים כמות גבוהה של החומר אלנטואין, המעודד התחדשות רקמות עור בריאות ומסייע בריפוי  וריכוך העור. האלנטואין הינו נוגד דלקות, יעיל בכווץ כלי הדם והרגעת העור. ידוע במסוגלותו להעלות ולשמר את תכולת הלחות בחלל החוץ תאי שברקמת החיבור, ובכך לתמוך במטריקס עצמו ליצירת מוצקות ואלסטיות לעור. בנוסף, אלנטואין מגביר את רכות העור, מסייע לנדידת התאים ותחלופתם לשיקום הרקמות.

זית

שמן זית הוא השמן המופק מהזיתים. שמן הזית נחשב למשובח שבמיני השמנים. הוא בעל טעם אופייני ומעודן ושימושיו רבים. שמן הזית שימש עוד בימי קדם כחומר גלם ליצור מוצרי טיפוח, סבון, מוצרי סיכה לגוף ותכשירי שיער.

בשמן הזית כמות גדולה של חומצה אוליאית חומצת שומן חד-בלתי-רוויה, הוא תורם למניעת מחלות לב, מחלות דם ובעיות בכלי הדם.

הרכב חומצות השומן בשמן הזית דומה לזה המצוי בחלב אם, והינו אופטימלי לספיגת סידן. התכונות הבריאותיות הייחודיות של שמן הזית הוכחו מדעית, ריכוז נוגדי החמצון הגבוה שבו עוזר לטפל במגוון רחב של הזדקנות וחמצון תאים, כמו גם ריכוז חומצות שומן בלתי רוויות המעניקות לעור הזנה, לחות ושמירה על צעירות העור.

שמן זית עשיר במיוחד בוויטמינים החיוניים לשמירה על עור צעיר, קורן ובריא כמו ויטמין E וויטמין A. הפוליפינולים שמאפיינים את שמן הזית מעניקים לו את היכולת למנוע את הנזק הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים ובכך עוזר לשמירה על מראה עור צעיר וחלק.

אלוורה

אלוורה (Aloe Vera) הוא צמח ממשפחת השושניים. הג'ל שמופק מתוך החלק הפנימי של העלים עשיר בחומרים הזנה רבים כמו ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו, חומצות שומן כמו אומגה 3, אנזימים ועוד. באנליזה כימית של ג'ל האלוורה התגלו יותר מ- 150 חומרים ובהם כל אבות המזון הנחוצים לאדם. ג'ל אלוורה מכיל בנוסף גם חומרים הידועים כגליקופרוטאינים, המאיצים תהליך החלמה ופוליסכרידים ,המזרזים את התחדשות העור ותיקונו.

עוד לפני ההוכחות הקליניות, ומזה אלפי שנים, ידוע האלוורה כצמח ייחודי בסגולותיו המרפאות והמטפחות. מיצוי הג'ל ידוע כמקל ומרפא כוויות, פגעי עור ומחלות. כמו כן מצוין לטיפוח העור והשיער. קיימים מחקרים רבים על הפעילות הרפואית של ג'ל האלוורה, ובהם עדויות לכך שהג'ל מאיץ את תהליך ההתחדשות בתאים פגועים. החל מכוויות ומחלות עור וכלה בהזנה טבעית עמוקה תוך שיקום מהיר והתחדשות מופלאה של תאי העור.

מיצוי האלוורה הינו נוגד חמצון עוצמתי, אנטי דלקתי, אנטיספטי (מחטא) ואנטי בקטריאלי כמו כן, הוא בעל יכולת נדירה לחדור את שכבות העור לעומקן- תכונה זו, חשובה לניצול הלחות הטבעית, המובלת לבסיס העור ולהזנת העור באופן יסודי – מה שהופך את השפעותיו על בריאות העור למרחיקות לכת ממש.

הג'ל מכיל את כל אבות המזון הנדרשים לבריאות תקינה, עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו. הג'ל ניחן בהשפעה מקררת ומרעננת, המשככת כאבים וצריבות וצבעו ירקרק-שקוף.

מרווה

המרווה היא אחד מצמחי המרפא והתבלין העתיקים והנפוצים ביותר בארץ ישראל ובאזורי צמחייה ים תיכוניים. למרווה תכונות אנטיספטיות (קוטלות חיידקים ומטהרות), אנטי דלקתיות ואנטיביוטיות והיא כלולה ברפואת הצמחים המסורתית של האזור הים תיכוני. הערכים הבריאותיים שבמרווה נחקרו והוכחו והם ידועים בעולם כולו. המרווה מכילה חומצת שומן אלפא לינולנית, מקור צמחי מצוין לאומגה 3 והיא מעולה לעור הפנים. ידועה ביכולתה לעכב את הזדקנות העור ולשוות לו מראה אחיד ורענן.

רטינול

ויטמין A הוא אחד מהחומרים האפקטיביים ביותר לטיפול בעור ובפרט בעור בוגר. ייחודיותו נובעת מיכולתו המופלאה לחדור בעד השכבה החיצונית של העור ולהשפיע על שיקום הדרמיס באופן דרמתי. הרטינול משפר לחות אקטיבי, מאיץ את תחלופת התאים ותורם רבות לתהליך התחדשות העור ולייצור תאי הקולגן, האלסטין וחומצה היאלרונית. העור הופך מוצק וחלק יותר, מידת הגמישות והמתיחה משתפרים ובהתאם קמטים וכתמים מיטשטשים. מראה העור משתפר והופך צעיר יותר, מלא ברק ואחידות BriAA.

ויטמין E

זהו הוויטמין של העור. נוגד חמצון עוצמתי במיוחד המגן ומנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים הנוצרים עקב חשיפה לשמש, זיהום אוויר ועוד. ויטמין E ממריץ את המטבוליזם בתאים ומזרז את הליך חידושם. מרכך ומזין את העור לעומקו בלחות חיונית. לוויטמין E חשיבות בלתי רגילה בריפוי ושיקום העור. הוויטמין מחיש ריפוי צלקות, יעיל כנגד כוויות ומסייע רבות בגמישות העור. הוא בעל השפעה מווסתת במצבי לחץ ועייפות. הוא מאריך את חיי התא ושומר על הנעורים וטיפוח החן.

סדרת המוצרים של BriAA מועשרת ברכיבים טבעיים ופעילים אשר יעילותם בטיפולי הצערת העור הוכחה ומוכרת בעולם כגון חומצה היאלרונית, פפטידים וחומצה אלפא הידרוקסית, המחיים ומצעירים את העור. המוצרים בסדרה אף מועשרים בשמנים ותמציות ארצישראליות וים תיכוניות מובחרות כגון רימון, שקדים, חוחובה, זרעי ענבים, לבנדר והממליס, חמאת שיאה, חמאת קקאו ושעוות דבורים. הפורמולות מועשרות במינרלים ומלחים מים המלח בריכוזים גבוהים וייחודיים ליצירת סינרגיה מושלמת של פיתוחים מדעיים מתקדמים לטיפוח מצעיר יעיל ועתידני בעל שורשים עבותים בעוצמת הטבע.

רכיבי העשרה

BriAA שמה לה למטרה להעלות על נס את צמחי הפלא הבראשיתיים הצומחים בארץ הקודש שבכוחם להעניק לאדם מתנות וסודות טבע עוצמתיים, ולהמחיש את סגולותיהם במוצריה.

BriAA פיתחה פורמולות עדכניות הנמצאות בחזית המדעית והטכנולוגית כיום, למיצוי אפקטיבי ומרוכז של צמחי ארץ ישראל ושל השפע בו היא נתברכה מאז העת העתיקה ועד ימינו.

הפורמולות קושרות בקשר עבות את העת העתיקה, הידע האבולוציוני שהתפתח ונשמר והועבר במסורת ארוכת שנים בארץ ובגולה עד למימוש בטכניקות מודרניות המשדרגות אותו אף יותר ומעניקות טיפול וטיפוח טבעי ממוקד.

הפורמולות מכילות רכיבים פעילים באחוזים גבוהים, ממקורות טבעיים בלבד. ללא חומרי שימור מלאכותיים, חומרי נפט או פורמלדהייד.

חומצה היאלורונית (היאלורונן)

רכיב המצוי בשפע ברקמות חיבור בגוף האדם- בעיקר בעור, במפרקים ובעיניים. . זהו פולימר חיוני המכריע בהשפעתו על בריאות רשת החיבור, התקשורת הבין תאית ופעילות התאים עצמם. תפקידו לשמור על מידת הלחות בהרכב החוץ תאי, כשהוא סופח מים. ברקמת העור, ההיאלרונן מסייע בשיקום ואגירת הלחות ההכרחית לעור בריא ומתוח. הימצאותו בריכוז גבוה מעניקה יכולת החלמה מהירה ומרקם חלק ותפוח. החומצה תורמת גם לתהליך התחדשות התאים בנדידתם מעלה בשכבות העור. מחקרים אף מצאו שחומצה היאלורונית מעודדת את הפיברובלסטים ליצור קולגן חדש. עם הגיל, פוחת קצב הייצור של החומצה בגוף, והיקפה מתמעט משמעותית. הירידה בכמות החומצה ההיאלרונית בעור היא האחראית הישירה לכמה מסימניו הבולטים ביותר של תהליך ההזדקנות – התקמטות העור ושחיקת הסחוסים. בהתאם, חומצה היאלרונית משמשת ברחבי העולם לנפח ומילוי קמטים בזכות תכונותיה החשובות לבריאות העור.

סקוולאן

שומן טבעי, המצוי ברקמת העור וניתן להפיקו משמן זית. הוא יוצר שכבת הגנה אנטי חיידקית, אנטי וירלית ואנטי פטרייתית על פני שטח העור, ובכך מגן מפני זיהומים. הסקוולאן משמש גם כנוגד חמצון, מחזק את מערכת החיסון ומסייע מפני אובדן לחות בעור. הזנת העור בסקוולאן מחדשת את מלאי השומנים הטבעי בעור בעוד חוסר ממנו גורם לעור מחוספס, יבש והזדקנות מוקדמת. עם הגיל, העור מייצר פחות סבום ומכיל פחות שומנים, כך שהסקוואלן הוא רכיב מחייה לעור הבוגר והשפעתו ניכרת בהיותו מטשטש וממלא קמטוטים ומעניק ברק יפה לעור. הסקוולאן מאיץ את תהליך ההחלמה של העור ושומר על תפקודו הבריא. פועל כמרכך טבעי לעור, נספג בקלות ומותיר תחושה חלקה ונעימה ללא שמנוניות. הסקוולאן אף מעצים את חדירתם של חומרים פעילים לעומק הרקמות ומגביר את יעילותם.

חומצות אלפא הידרוקסיות ממקורות טבעיים- קנה סוכר והדרים

בניגוד לחומצה הבטה הידרוקסית, שלה רק סוג אחד של חומצה סליצילית, הרי שישנו מגוון של חומצות אלפא הידרוקסיות, (Alpha Hydroxic Acid) שהשכיחות ביניהן הן גליקולית, לקטית, מאלית, ציטרית וטרטרית. מחקרים רבים מדגימים את יעילותן ותרומתן לטיפול בעור בין היתר אף לחולל יצור של קולגן בדרמיס. בדומה לחומצה הסליצילית – גם חומצות אלו גורמות להשלת השכבה החיצונית של העור, ומסלקות תאי עור מתים שהצטברו בשכבה הקרנית. או אז מתאפשרת האצה בהתחדשות תאי העור כשתאים צעירים ובריאים נודדים מעלה לפני השטח החיצוני ומביאים למראה עור צעיר ומשודרג, טקסטורת העור והגוון משתפרים משמעותית, ונזקי שמש, יובש וחספוס משתפרים באופן מורגש. החומצות אף פותחות את הנקבוביות ומעניקות טיהור יסודי המאפשר לחומרי הזמנה להיספג טוב יותר לעומר הרקמות.

רימון

הרימון הינו אחד הפירות העשירים ביותר בנוגדי חימצון, הוא ידוע בסגולותיו הרבות לשיקום העור, הגנה מזיהומים ונזקי הסביבה והאקלים ועיכוב תהליך ההזדקנות המוקדמת תוך הזנת העור ושמירה על גמישותו מפני היווצרות קמטים. כאנטי אוקסידנט עוצמתי במיוחד, הרימון ידוע כלוחם פעיל ברדיקלים החופשיים ובכך מפחית את השפעותיהם ההרסניות בעור. שמן הרימון מעניק רעננות וטיהור לעור ושומר על מראה זוהר וחלק.

הממליס

קליפת צמח הממליס מכילה רכיבים פעילים מגוונים רבים בעלי השפעה על תאי העור, כך שהסינרגיה הביולוגית שבהרכבו היא האחראית לסגולותיו הרבות. הצמח ידוע כמכווץ עוצמתי, יוצר מעין שכבת מגן ומשפר את יכולות ההחלמה של הרקמה תוך שמירת הלחות והחדרת חומרים נוגדי חמצון לעור. יעילותו המגוונת של הממליס ידועה בהשפעתה על תאי העור ובפרט בכל הנוגע בשיקום ושיפור המרקם, הגמישות, השבת הלחות ושמירתה, וכיווץ נקבוביות, תוך יצירת איזון טבעי והרגעת גירויים ודלקות. סגולות אלו הפכו את הממליס לצמח מרפא מבוקש לאורך ההיסטוריה.

קמומיל – בבונג

הקמומיל הוא צמח אנטיספטי, אנטי דלקתי, הידוע ביעילותו לריכוך והגמשת עור מבוגר, סדוק, מגורה ודלקתי, מצויין לטיפול בסימני מתיחה, להרגעה ושיקום כוויות, פצעים ועקיצות. הצמח מתאים אף לתינוקות מרכך ומרגיע את העור והשרירים, אידיאלי לעור רגיש, מוכר כמנטרל רדיקלים חופשיים.

לבנדר

ידוע בעולם כצמח מחטא, מרגיע, מנטרל רעלים, מתקן פגמי עור, ממריץ חידוש תאים, משקם ומאיץ התאחות רקמות העור וריפוי פצעים. ריחו מרגיע, מטהר. ללבנדר נודעות השפעות חיוביות על הלב וכלי הדם, העור, מערכת החיסון, העיכול והעצבים.

חוחובה

צמח החוחובה גדל באקלים חצי מדברי כמו למשל בנגב בישראל. החומר המופק מן הצמח הינו במרקם שעווה, ולמעשה איננו שמן. הוא דומה בהרכבו לשומן העור האנושי ואין בו טריגליצרידים- על כן הוא ייחודי ומתאים מאד לטיפוח העור.
החוחובה ידועה כמצוינת לטיפוח יסודי ועמוק  החודר לשכבות העור העמוקות. סגולותיה הרבות של החוחובה הופכים אותה לאידאלית לטיפוח עור בוגר , יוצרת שכבת הגנה, משפרת את גמישות ורעננות העור, מונעת רפיון עור, מרגיעה ומעלימה אדמומיות, מחדשת תאי עור, מעכבת אובדן לחות, מעדנת קמטים קיימים ומונעת הופעת קמטים חדשים. החוחובה נספגת בעור במהירות ללא הרגשת שמנוניות מכילה פרוטאין וריכוז גבוה של ויטמין E נוגד חמצון טבעי ומגוון עשיר של ויטמינים ומינראליים. השימוש בחוחובה משאיר עור רך, גמיש ועתיר לחות.

שמן זרעי ענבים

ידוע כבעל השפעה ניכרת ומיטיבה המסייעת להתחדשות העור. הרכבו עשיר בליפידים התורמים לחיזוק התאים והגמשתם, חומצות שומן חיוניות וויטמין E. השמן מזין את התאים, מחייה ומרכך עור יבש ופגום. משמש לשיקום ולמתן זריקת מרץ לעור עייף ומבוגר. עדין גם לעור סביב העיניים ולשפתיים. מקור עשיר לפרואנטוציאנידים, נוגדי חמצון עוצמתיים בעלי יכולת להבהרת כתמים ולמניעת נזקי שמש נוספים. השמן נספג בקלות לעומק שכבות העור ואינו  מותיר שמנוניות

שמן שקדים

מופק מהשקד המתוק עשיר בבטה סיטוסטרול, אלפא טוקופרול, ויטמין E וחומצות שומן חיוניות. השמן נספג במהירות ומותיר תחושה רכה ונעימה. מתאים במיוחד לשיקום העור בשל יכולתו הידועה לשפר רמת הלחות בעור ולספק הזנה וגמישות.

חמאת שיאה

חמאת השיאה מקורה באפריקה, היא נחשבת לחמאה עשירה במיוחד בוויטמינים A, E, F. היא מעניקה לעור את כל המרכיבים החיוניים הנחוצים לו לאיזון מושלם. הטבעיות המרוכזת בה שוברת שיאים בהשפעותיה על העור. מופקת בכבישה גלעינים מובחרים קרה, מכילה כ- 45% חומצות שומן ו- 10% פרוטאינים, מעולה להרגעת עור רגיש והגנה מפני השמש. החמאה ממצקת עור מבוגר, תורמת להחלקת קמטים, הגמשה ולחות ממושכת, מנקה נקבוביות ומחייה ומשיבה נעורים. מצוינת להמרצת העור סביב העיניים. תורמת לטיפול בכתמים, מעניקה ריכוז הזנה גבוה לעור מבוגר ויבש, מתאימה גם לעור סביב העיניים, לשפתיים ולתינוקות. חמאת שיאה נספגת בקלות ומזינה לעומק את שכבות העור מותירה שכבת מגן קטיפתית ומגע רך ומלטף. מטפלת בפריחה בעור, עור סדוק ומחוספס, כוויות, אלרגיה ועקיצות.  אינה סותמת נקבוביות, מעניקה ברק חיוניות וזוהר.

חמאת קקאו

החמאה ממוצה מליבות זרעי העץ הגדל באזורים טרופיים בעולם. היא מתקשה בטמפרטורת החדר ובמגע עם חום הגוף, החמאה נמרחת בקלות על העור, מזינה ומעשירה אותו, משפרת את גמישות ומספקת מקור של חומרים נוגדי חמצון המסייעים לעכב כתמי שמש והתבלות העור.

ים המלח

תופעה גיאולוגית ייחודית שנוצרה בבקע הירדן לפני כ 25,000 מיליון שנה. בשבר הסורי-אפריקאי, במהלך מהפך טקטוני עוצמתי שבו שכבות עתיקות של הארץ עשירות במינרלים נחשפו ומעיינות מים מלוחים זרמו לעמק שהפך לאגם סגור בנקודה הנמוכה ביותר בעולם.

באנגלית הוא נקרא ים המוות כי אין בו חיים. מסתבר שההיפך הגמור הוא הנכון. מימיו של ים הם מקור שאין עוד כדוגמתו לבריאות ולחיים. עם רמת מליחות העולה על פי שבעה מאשר הים התיכון, בשל תנאי אידוי כתוצאה מאקלים ייחודי לאזור. במעמקיו חבויים ריכוזים צפופים של מינרלים שהצטברו במשך מיליוני שנים.

מי ים המלח עתירים יותר מכל מקור אחר בעולם, במגוון מינרלים חיוניים ביותר ובריכוז גבוה במיוחד, חלקם ייחודיים ממש לים המלח. לא פחות מ- 26 מינרלים הנחוצים לשמירה על תהליך בריא של חילוף חומרים בתאי הגוף מצויים בים המלח בשפע, וביניהם מגנזיום, סידן, אשלגן, כלורידים, אבץ, ליטיום, ברזל, יוד ועוד.

המינרלים הם אבני הבניין לעור נפלא. ארבעה המינרלים החשובים במיוחד לעור בריא, זוהר וגמיש הם: יוד, סיליקון (צורן), גופרית ואבץ.

העשרה ברכיבי איכות טבעיים מים המלח מבטיחה תחושת רוגע נפלאה ומעניקה תחושה אמיתית של התחדשות. על כן, מאז ימי קדם התהילה של ים המלח משכה זרמים של מבקרים מכל רחבי העולם. כולם נהנו מסגולות המים והבוץ המעניקים בריאות והשפעות יופי על העור.

מוצרים שהכילו רכיבים מים המלח ומצמחים שגדלו בקרבתו נסחרו ברחבי העולם כיוקרתיים במיוחד. מוצרים המועשרים במינרלים מים המלח, מעודדים תהליך ריפוי של העור, וממריצים את כל מערכות הגוף לפעילות תקינה המאפשרת הבראה שלמה. ידוע כי המלך שלמה, המלכה קליאופטרה ומלך הורדוס ביקרו בים המלח להזנת העור ורוגע.

סדרת המוצרים מייצגת את דור העתיד של טיפוח העור והשבת הנעורים. הסדרה מעניקה טיפוח מושלם לשגרה יומיומית חכמה ומניעתית המספקת תוצאות אמת איכותיות ומהירות לשדרוג מראה העור, שיפור הגמישות, החזרת הזוהר והלחות תוך החלקת הקמטים באופן נראה לעין.

התוצאות ניכרות לעין מהשימוש הראשון ומאפשרות שיגרת טיפוח יעילה ואיכותית לחידוש והצערת עור הפנים, בנוחות של בית, בתזמון  מושלם ומהידיים האוהבות ביותר, אלו שלך!

Select your currency
ILS שקל ישראלי חדש