החברה

HAIR TREATMENT

מדברים בריא

כשאנחנו נתקלים במשהו טוב, אנחנו משתפים אחרים. הפצת הטוב היא מי שאנחנו ומה שאנחנו עושים.

FACE SCRUB

חושבים בריא

הייחוד שלנו מצוי בשילוב מדע מתקדם וטכנולגיה עתידנית עם ידע עתיק יומין וניסיון עשיר.

SERUM

חיים בריא

הטבע הוא המקור הבראשיתי והאבסולוטי לכל מה שבריא.

מי אנחנו

BriAA החלה את דרכה כרעיון. רעיון מהפכני ועוצמתי שליווה את המייסד גדעון שניאורסון עוד משנותיו הראשונות כבעל מפעל לייצור מוצרי קוסמטיקה וטיפוח בישראל. רעיון שחיכה והבשיל עד לרגע הנכון בו השתלבו כישוריו עם אלו של אשתו בתיה, בהחלטה משותפת ובעוצמה חסרת מעצורים פרץ הרעיון את גבולות המחשבה והגשים את עצמו ב-BriAA.

BriAA היא חברה בעלת מפעל יצרני רחב ידיים וותיק בעל ניסיון ומוניטין בינלאומי של למעלה מ- 35 שנה בייצור מוצרי קוסמטיקה וטיפוח בהיקפים גדולים לכל רחבי העולם. החברה המשפחתית מייצגת את התגשמות הידע והניסיון המצטברים של 3 עשורים בתחום היופי ומגדירה מחדש חותמת איכות בלתי מתפשרת של מוצרי הטיפוח המתקדמים ביותר בעולם.

הפילוסופיה שלנו

אנו מתמקדים בחיים בריאים, ומעוררים את היופי מבפנים החוצה.

אנו שואפים להשיג מטרה אחת. והיא לשרת את האנושות ככוח מוביל של חיוביות, בריאות וערך עצמי. אנו חדורי מטרה להניע אנשים להיות נוכחים פעילים בהווה, ומנהיגים של חייהם על ידי דוגמה. להיות מגדלור של בריאות, יופי ועצמאות בקהילתם.

בריאה היא פתרון פשוט ומושלם בחיים המודרניים, למי שבאמת רוצה לחיות, למי שבאמת מוכן לקום כל בוקר ולממש את חלומותיו. בריאה משקיעה באנשים עצמם ומספקת פלטפורמה תומכת ומעשירה המאפשרת לחופש כלכלי להתקיים במקביל עם פעילות ראויה ורבת משמעות.

בריאה פירושה יצירה.

"יצירת דבר יש מאין, יצירת דבר חדש שלא היה כמוהו" (מילון מילוג) ההתמקדות שלנו היא מערכות הליבה. על ידי מתן רכיבי הזנה מעולים, פריצות דרך מדעיות מתקדמות ורכיבים חיוניים טהורים ויעילים, בריאה ממוקדת בנושא המשמעותי ביותר של זמננו- איכות החיים, ולא רק תוחלת החיים.

בעוד כולם מחפשים את מעיין הנעורים, אנו מתרכזים בשדרוג איכות החיים. המדע מספק לנו שנים ארוכות יותר, אבל הטבע גורם להם להיות חיוניים. היופי אינו מונע על ידי הנעורים, הוא אינו אלא השתקפות של הבריאות הפנימית שלנו. מה טעם החיים אם אתה לא יכול באמת ליהנות מהם?

מהי שיטת BriAA?

בריאה ממזגת את סודות תרבות העבר עם התפתחויות המדע העתידני, תוך צלילה אל נבכי הטבע ונסיקה אל העידן הטכנולוגי להפקת סינרגיה מושלמת של רכיבי טיפוח עוצמתיים ודינאמיים הקוראים תיגר על הקונספציות הקיימות בטיפוח העור.

בריאה מצעידה את עולם האנטי אייג'ינג אל הדרגה הבאה ומנהיגה את ניצחון הבריאה.

BriAA שמה לה למטרה להעלות על נס את צמחי הפלא הבראשיתיים הצומחים בארץ הקודש שבכוחם להעניק לאדם מתנות וסודות טבע עוצמתיים, ולהמחיש את סגולותיהם במוצריה.

BriAA פיתחה פורמולות עדכניות הנמצאות בחזית המדעית והטכנולוגית כיום, למיצוי אפקטיבי ומרוכז של צמחי ארץ ישראל ושל השפע בו היא נתברכה מאז העת העתיקה ועד ימינו.

הפורמולות קושרות בקשר עבות את העת העתיקה, הידע האבולוציוני שהתפתח ונשמר והועבר במסורת ארוכת שנים בארץ ובגולה עד למימוש בטכניקות מודרניות המשדרגות אותו אף יותר ומעניקות טיפול וטיפוח טבעי ממוקד.

הפורמולות מכילות רכיבים פעילים באחוזים גבוהים, ממקורות טבעיים בלבד. ללא חומרי שימור מלאכותיים, חומרי נפט או פורמלדהייד.

הכירו את נוסחת המופת של בריאה –
Holy-Land Phyto Active Synergy Complex

קומפלקס פיטו-אקטיבי סינרגטי מארץ הקודש.

תערובת אקסקלוסיבית של מרכיבים פיטו-אקטיביים עם אלפי שנות שימוש מתועד. שילוב סינרגטי של רכיבים מזינים מועילים, כולל חומצה היאלורונית, מינרלים מים המלח, ויטמינים מרוכזים וחומרים נוגדי חמצון רבי עוצמה, טבעיים וטהורים.

מוצרי הטיפוח של BriAA מכילים את התרכובת הייחודית קומפלקס HL-PAS * המכילה שמנים ותמציות מיני צמחים ייחודיים שסגולותיהם עברו כחוט השני בתרבויות האזור הים תיכוני וארץ ישראל מדור לדור כחלק ממסורת קדומה של טיפוח העור עוד מימי העת העתיקה.

מה אומרים עלינו?

תמונות מלקוחות שלנו

Select your currency
ILS שקל ישראלי חדש