פתרונות הצערה יומיומיים – הכוח הדואלי

Price :

739.00

BriAA's Duet Force System

מערכת הכוח הדואלי של BriAA נועדה להגן על העור ולטפח את תכונות הנעורים תוך התחדשות והחייאת העור. המוצרים פועלים כנשק מניעתי עוצמתי נגד סימפטומים של הזדקנות ומעניקים הגנה אפקטיבית מסביב לשעון תוך טיפוח העור לעומקו.

מק"ט 63 קטגוריה

מערכת הכוח הדואלי של BriAA נועדה להגן על העור ולטפח את תכונות הנעורים תוך התחדשות והחייאת העור. המוצרים פועלים כנשק מניעתי עוצמתי נגד סימפטומים של הזדקנות ומעניקים הגנה אפקטיבית מסביב לשעון תוך טיפוח העור לעומקו. הסינתזה החזקה המופעלת על ידי הקומפלקס החדשני עליו מבוססים הקרמים העשירים, יוצרת חידוש עור מואץ ומעירה תהליך שיקום אינטנסיבי ובכך באופן עקבי מחליקה קמטים ומחזירה את הגמישות והזוהר לפנים. העור זוכה לזריקת מרץ מעוררת והופך חלק יותר, אחיד וחיוני. מערכת הכוח הדואלי היא השגרה האולטימטיבית היומית שלך, השומרת על עורך צעיר ובריא במראה ובמגע.

 

העור זוכה לזריקת מרץ מעוררת והופך חלק יותר, אחיד וחיוני. מערכת הכוח הדואלי היא השגרה האולטימטיבית היומית שלך, השומרת על עורך צעיר ובריא במראה ובמגע

1.קרם יום חזק במיוחד של בריאה – אנטי אייג'נג להגנה והחלקה-קרם היום משפיע ישירות על רקמת החיבור הפנימית בעור האחראית על מיצוקו וגמישותו, נועל את הלחות ומבטיח עור לח, ומתיח, ללא יובש וגירוי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

2.קרם לילה אנטי אייג'ינג של בריאה לשיקום והתחדשות העור-קרם הלילה העוצמתי רותם את תהליך השיקום הטבעי של העור המתרחש בלילה, ומכביר את השפעתו עשרות מונים. כך, תהליך ההבראה של העור הופך מואץ ואינטנסיבי, ובבוקר מתגלה עור זוהר ורך כמשי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “פתרונות הצערה יומיומיים – הכוח הדואלי”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Select your currency
ILS שקל ישראלי חדש